Opis stanowiska pracy

Workshop Bemanning poszukuje do pracy na północy Norwegii doświadczonych:

Cieśli Konstrukcyjnych.

Obowiązki:

- montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych w budynkach o konstrukcji drewnianej lub betonowo-drewnianej,

- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,

- montaż okien, drzwi,

- obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,

- obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi.

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego,

- Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie na przełomie ostatnich 5 lat,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane:

- Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,

- Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,

- Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

Pracodawca zapewnia:

- Konkurencyjne wynagrodzenie,

- Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,

- Opiekę Konsultantów Personalnych,

- Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo na budowie (BHP),

- Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Workshop Bemanning og Kompetanse AS zakupując w 2011 r. 10... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
87,9PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie