Opis stanowiska pracy

cert.11490
Dla naszego klienta z branzy budowlanej poszukujemy kandydatow na stanowisko:
Cieśla / Zbrojarz-Betoniarz
Praca w Trondheim i Bergen
OFERUJEMY
- Zatrudnienie na norweskich warunkach w stabilnej firmie z perspektywa dlugiego kontraktu,
- umowę o prace,
- atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie od 181kr do 220kr,
- pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
- zakwaterowanie.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe, min. Szkoła zawodowa;
- min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy;
- komunikatywna znajomość j. norweskiego, lub dobra znajomość j. angielskiego
- mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
80PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie