Chorzów - pracownik budowlany z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Chorzów, 41-506, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chorzów, 41-506

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Firma PROBET S.p z. o.o. poszukuje do swojej siedziby - pracowników ogólnobudowlanych.

Praca w Chorzowie Batorym, ul. Limanowskiego

Zakres obowiązków:
- roboty ogólnobudowlane
- prace wykończeniowe
- praca przy wykończeniu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej

Oferujemy:
- zatrudnienia na umowę pracę
- praca od pon. do pt.
- godziny pracy od 7.00 do 15.00
- stawka miesięczna od 1 800 zł do 2 500 zł netto
- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i jakości wykonanej pracy
Kontakt telefoniczny - 799 016 083 lub 799 016 086 lub 789 495 533

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dokładność i odpowiedzialność
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności