Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Szukasz pracy dodatkowej?

Holicon Contact Center

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku Konsultanta telefonicznego, młody zespół i miłą atmosferę pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- obsługa połączeń wychodzących lub przychodzących

- udzielanie klientom informacji lub pomocy

- dostosowywanie oferty do klienta i jego potrzeb

Dodatkowo …

Zapłacimy Ci za każdą zrealizowaną godzinę, doliczymy prowizję za osiągane wyniki lub premię za wysoką jakość prowadzonych rozmów

Możesz studiować i współpracować z nami, bo grafik ustalasz sam i wybierasz godziny w których będziesz w pracy (min. 80 godzin/miesiąc)

Informacje dodatkowe:

Każdy znajomy, który zgłosi się do nas z Twojego polecenia może zagwarantować Ci premię dodatkową.

Przekonaj się, jak współpracuje się z firmą w której wszyscy to Twoi znajomi

Wyślij CV już dziś!

Wymagania

Wymagania:

Nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku,

Organizujemy tygodniowe szkolenia wdrażające za które otrzymasz wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Grupa Holicon jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług typu bus... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie, prowizje
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta