Opis stanowiska pracy

Współpracujemy z firmą międzynarodową. Reprezentujemy organizacje pozarządowe, które zajmują się działalnością charytatywną.

Chcesz pracować i pomagać? Dołącz do nas!

Misja naszej firmy polega na realizowaniu kampanii marketingowych dla zewnętrznych klientów. Co to oznacza?

-dbamy o wizerunek i dobre imię naszego klienta,
-zajmujemy się akcjami eventowymi,
-opracowujemy strategię marketingową na najbliższy czas,
-spotykamy się z darczyńcami.

Oferujemy:
- rewelacyjną atmosferę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezpłatne szkolenia i nie tylko,
- pyszną kawkę :)

Wymagania

Szukamy osób:
- dostępnych czasowo od poniedziałku do piątku,
- z charyzmą
- komunikatywnych,
- pozytywnie zakręconych i pełnych energii
- dobrze zarządzających czasem pracy

Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat? Nie czekaj wyślij CV! Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat