Chcesz pomagać dzieciom? Dołącz do zespołu Fundacji Sarigato [Staż: eventy, markenting, wolontariat]

Fundacja Sarigato

31-052 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć!
z pewnością wiele osób czytających ten tekst nie jest do końca pewnych czym chce się w życiu zajmować. Nic nie szkodzi.

Być może wiesz przynajmniej, że chcesz pracować z ludźmi i dla ludzi, być może wiesz, że praca powinna sprawiać radość, ale i dawać satysfakcję, a najważniejsza i tak jest atmosfera, bo fajnie spędzać czas z kimś kogo po prostu lubimy.

Takie podejście panuje właśnie w naszym zespole. Fundacja Sarigato, którą tworzymy to przede wszystkim ludzie z pasją. Nasza miłość do pomagania nie zna granic…!

W ciągu 5 lat osiągnęliśmy efekty, o jakich nawet nam się nie śniło. Zbudowaliśmy największą i chyba najpopularniejszą tego typu akcję pomocy bezdomnym zwierzętom - Karmimy Psiaki. Zerknij na EFEKTY, na stronie KarmimyPsiaki w zakładce O AKCJI.

Nasza świadomość istniejących w Polsce problemów dzieci i młodzieży mieszkających w domach dziecka nie pozwoliła nam stać z boku. Postanowiliśmy wykorzystać możliwości, które mamy i po prostu coś z tym zrobić.

Uruchomiliśmy projekt Szkoła 3.0, w którym UCZYMY PROGRAMOWANIA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA i sprawujemy nad nimi stałą opiekę edukacyjną, poprzez realizowany PROGRAM MENTOR. Stawiamy na zawody przyszłości.

Coraz częściej piszą do nas osoby prywatne i firmy, które swój czas chcą przeznaczyć na MĄDRĄ POMOC. Chcemy zatem pomóc ludziom pomagać. Postanowiliśmy rozszerzyć akcję na kolejne miasta. W związku z czym czeka nas sporo WYZWAŃ.

CO ROBIMY?
--> Organizujemy zajęcia programowania
--> Organizujemy spotkania edukacyjne dla dzieci
--> Angażujemy i szkolimy ludzi do programu Mentor
--> Organizujemy liczne kampanie społeczne
--> Chcemy robić dużo dużo więcej! Ale potrzebujemy wsparcia.

TWOJE ZADANIA w DZIALE KREATYWNYCH AKCJI, do którego aplikujesz:
- koordynowanie zajęć w Szkole 3.0, opieka nad dziećmi, jak i wolontariuszami
- organizowanie wydarzeń i zbiórek z całym zespołem Fundacji
- zachęcanie nowych osób do wolontariatu w Szkole 3.0
- promocja akcji (skupienie na możliwościach jakie daje internet)
- szeroko pojęte działania związane z inicjowaniem akcji społecznych - damy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów, więc to od Ciebie będzie zależało w co się zaangażujesz.

KOGO POTRZEBUJEMY?
--> osób zaangażowanych
--> otwartych na nowe doświadczenia
--> chcących pomagać dzieciom

W NASZYM ZESPOLE:
- zdobędziesz WIEDZĘ z zakresu prowadzenia akcji społecznych, e-marketingu i PR
- zgromadzisz bardzo cenne DOŚWIADCZENIE
- będziesz miał IDEALNE WARUNKI do realizacji SWOICH POMYSŁÓW (przyjazne biuro, pyszna kawa, owoce i atrakcyjne spotkania integracyjne z członkami całej Grupy Sarigato).

PAMIĘTAJ, DLA NAS NAJBARDZIEJ LICZYSZ SIĘ TY I TWÓJ ROZWÓJ.

OFERUJEMY: BEZPŁATNY STAŻ LUB PRAKTYKI, W ZAMIAN DOSTAJESZ:
- masę cennej wiedzy(!)
- doświadczenia(!)
- konkretne umiejętności(!)

Nie liczy się wykształcenie - liczysz się Ty, Twoja kreatywność i zaangażowanie.
PS: Z uwagi na zyskiwane umiejętności i szeroką wiedzę, większość osób po stażu w naszej Fundacji bez problemu znajduje pracę.

Możliwość organizacji płatnego stażu z Urzędu Pracy (jeśli masz status osoby bezrobotnej lub studiujesz zaocznie).

Liczymy na profesjonalne i przekonujące CV, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Wymagania

- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- inicjatywa
- chęć rozwoju i nauki nowych rzeczy
- chęć pomocy dzieciom
- możliwość spędzania minimum 15 godzin tygodniowo w biurze Fundacji.

Profesjonalne CV(!), ewentualnie wiadomość na adres e-mail akcji.

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media