Change Managment Specialist

HRK S.A.

Wykroty, Bolesławiec, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z branży Automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Change Managment SpecialistMiejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec
Zakres obowiązków:
  • Nadzór i kontrola nad informacjami odnośnie planowanych zmian w produkcie
  • Nadzór i kontrola kosztów związanych ze zmianą w produkcie/materiale
  • Organizowanie wszelkich akcji związanych ze wdrożeniem zmiany
  • Organizowanie regularnych spotkań (Change Managment) w celu wyjaśnienia planowanych zmian
  • Nadzór nad terminowym wdrożeniem zmiany w produkcie/materiale

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Znajomości j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Znajomości narzędzi i technik Lean Manufacturing
  • Znajomości metodologii Zarządzania Projektami oraz Zarządzania Zmianą

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach
  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • Premię frekwencyjną i częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Prywatną opiekę medyczną w całości finansowaną przez pracodawcy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.