Change Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111580

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość projektu: współpraca długofalowa (09.2021)
Stawka: 90 – 100zł / h netto B2B

Wymagania:
• Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze utrzymywania aplikacji biznesowych i usług IT
• Wykształcenia wyższego na kierunku informatyka, matematyka lub telekomunikacja
• Wiedza na temat procesów ITIL Zarządzania Poziomem Usług IT, Zarządzania Incydentami, Problemami, Zmianami
• Doświadczenie na stanowisku Incident/Problem lub Change Managera
• Wysokie zdolności komunikacyjne
• Umiejętności menadżerskie
• Gotowość do pracy w godzinach: 18:00-6:00 w weekendy (5 weekendów w roku)

Mile Widziane:
• Znajomość Project Online.

Obowiązki:
• Przygotowywanie zakresów, planów, harmonogramów oraz innych dokumentów związanych z wdrożeniami i zarządzaniem zmianą na wielu systemach i infrastrukturze IT;
• Praca nad synchronizacją planów wdrożeń z uwzględnieniem prac masowych na infrastrukturze IT;
• Minimalizowanie ryzyka wystąpienia przerw w dostawie usług IT;
• Realizację działań związanych z bezpośrednim zarządzaniem harmonogramami zmian w ramach utrzymania systemów IT;
• Wsparcie jednostek odpowiedzialnych za utrzymanie w rozwiązaniu problemów związanych z systemami i platformami IT;
• Zapewnianie zasobów niezbędnych do realizacji zadań w ramach zasobów wewnętrznych lub zasobów korporacyjnych;
• Koordynacja i szczegółowe monitorowanie procesu zarządzania zmianami masowymi;
• Współpracę z przełożonym przy optymalizowaniu procesów wdrożeniowych oraz wypracowywaniu i aktualizowaniu standardów wdrożeń zmian masowych

Oferujemy:
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland