Cashier at the airport / Sprzedawca na lotnisku

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska na terenie strefy wolnocłowej;
- obsługa klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
- sprzedaż sugerowana;
- dbanie o funkcjonowanie zaplecza;

WYMAGANIA:
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid);
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli;
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- posiadanie statusu osoby niekaranej;
- dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:
- pracę od zaraz;
- konkurencyjne wynagrodzenie wraz z atrakcyjną premią;
- umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
- możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym;
- atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
- możliwość doskonalenia umiejętności językowych.