Care Assistant - domy opieki na południu Wielkiej Brytanii

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Warszawa, 02-797, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 100

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia

Zapraszamy na indywidualne spotkania z brytyjskimi Managerami ośrodków. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Warszawie 14 i 15 września.

Obowiązki:

-Udzielanie pomocy i wsparcia starszym rezydentom domów opieki,
-Wykonywanie czynności pielęgniarskich, pielęgnacyjnych i opiekuńczych,
-Pomoc w utrzymaniu czystości i higieny,
-Dbanie o optymalne wyżywienie, w tym diety indywidualne,
-Sporządzanie sprawozdań dla przełożonych pielęgniarek.

Pracodawca oferuje:

- Kontrakt na podstawie brytyjskiego prawa pracy,
- Zakwaterowanie blisko miejsca pracy (mieszkania 3-4 pokojowe, wspólna kuchnia i łazienka, cena za pokój jednoosobowy wynosi 38 GBP tygodniowo),
- Wynagrodzenie od 7,20 GBP brutto / godz. w zależności od doświadczenia,
- Kursy i szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje,
- Podpisanie kontraktu i ustalenie miejsca pracy przed wyjazdem z Polski,
- Opłacenie kosztów przelotu do Wielkiej Brytanii

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
-Możliwość wyjazdu do Wielkiej Brytanii na okres min. 1 roku,
-Empatia, życzliwość i otwartość na ludzi,
-Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki,
-Cierpliwość, otwartość i poczucie humoru.