C# Developer / Programista C#

Right Information

51-608 Wrocław, dolnośląskie

Od: Right Information
Miejsce pracy: 51-608 Wrocław

Szukamy ambitnego programisty, który dołączy do naszego zespołu przy realizacji nowych projektów. Oczekujemy naturalnej ciekawości, motywacji i chęci do rozwoju. Pracując z nami, będziesz odpowiedzialny za tworzenie i rozwój aplikacji, których używają ludzie w ponad 50 krajach świata.

Obowiązki:

  • Udział w tworzeniu nowych projektów informatycznych
  • Współpraca z zespołem w zwinnych metodykach
  • Dokumentowanie swojej pracy

Oferujemy:

  • Dużą niezależność oraz elastyczne godziny pracy
  • Luźną i spokojną atmosferę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • 2 monitory i duże, wygodne stanowisko pracy

#dogintheoffice #continuousintegration #ssd #git #svn #unittesting #multimonitor  #techgeeks #codereview #scrum #kanban #devops #agile #powershell #nodresscode #foodfreaks #funatwork #virtualization #esxi #redmine #b2b #youchoose #musetticoffee #clearrules #dailymeetings #softwaretalks #career #casual #worklifebalance #lunch #bike #vs2017 #dotnetcore #trainings #win10

  • Bardzo dobra znajomość języka c# i technologii .NET
  • Znajomość technologii MVC.NET, ASP.NET i Entity Framework
  • Znajomość języka SQL i doświadczenie z bazą danych MSSQL
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji

Twoim atutem będzie:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym
  • Dobra znajomość HTML, JavaScript i CSS3
  • Znajomość innych języków programowania