C#/ASP.NET Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

C#/ASP.NET DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój nowych oraz istniejących aplikacji, włączając business intelligence (KPI, Data Warehouse)
  • Współpraca z innymi obszarami biznesu
  • Weryfikacja wymagań biznesowych
  • Bieżące wsparcie istniejących systemów zgodnie ze standardami firmy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • C#
  • ORM
  • ASP.NET MVC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 15 000-18 000 zł brutto
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Realny wpływ na rozwój własnej kariery zawodowej
  • Bogaty pakiet benefitów

Wstępnie zainteresowane osoby zapraszam do rozmowy na temat projektów prowadzonych przez nasz zespół.

Consultant ICT: 723 239 635, awg@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.