BUSINESS MANAGER (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Kraków Michael Page Na czas nieokreślony

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało wspieranie realizacji celów sprzedażowych na terenie południowej Polski poprzez: budowanie trwałych relacji handlowych z Klientami, prowadzenie procesów sprzedażowych, negocjowanie umów, prowadzenie spotkań, prezentowanie ofert, przygotowanie i egzekwowanie strategii dla poszczególnych Klientów oraz ścisłą współpracę z innymi działami firmy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest instytucja finansowa należąca do międzynarodowej grupy, będąca jednym z liderów w obszarze usług CFM. W związku ze zmianami w organizacji, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Business Manager w obszarze CFM w kanale zewnętrznym Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało wspieranie realizacji celów sprzedażowych na terenie południowej Polski poprzez: budowanie trwałych relacji handlowych z Klientami, prowadzenie procesów sprzedażowych, negocjowanie umów, prowadzenie spotkań, prezentowanie ofert, przygotowanie i egzekwowanie strategii dla poszczególnych Klientów oraz ścisłą współpracę z innymi działami firmy.

Opis stanowiska

  • Reprezentowanie firmy przed obecnymi i potencjalnymi klientami w zakresie prezentacji oferty handlowej, renegocjacji kontraktu oraz wszystkich spraw związanych z utrzymaniem długotrwałej relacji handlowej z klientem.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami.
  • Wyszukiwanie potencjalnych szans rynkowych.
  • Współpraca z działem sprzedaży w obszarze informacji handlowych w celu zwiększenia sprzedaży produktu.
  • Realizację założonego budżetu sprzedaży, zgodnie ze strategią.
  • Negocjacja warunków handlowych w ramach swoich uprawnień.
  • Odpowiedzialność za zarządzanie procesami ofertowania i podpisywania umów, zgodnie ze standardami i procedurami firmy.

Profil kandydata

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży leasingowej, banku lub usługach finansowych - wykształcenia wyższego.
  • Dobrej znajomości MS Office.
  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu swobodnym.
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną.
  • Znajomości produktu leasingu operacyjnego- mile widziane
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji o międzynarodowym zasięgu w ramach umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • Jasno określona ścieżka rozwoju kariery w strukturach organizacji.
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz kompetencji.
  • Codzienna praca z językiem angielskim.
  • Pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel