Business Manager do Studia Produkcji Filmowej

2i Studio

00-159 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

2i Studio szuka New Business Managera. Osoby, która będzie skutecznie docierać do nowych Klientów i aktywnie promować studio.

Jesteśmy szybko rozwijającym się studiem produkcyjnym z Warszawy. Specjalizujemy się w produkcji filmowej, postprodukcji oraz efektach wizualnych i dźwiękowych. Angażujemy się również w projekty artystyczne i społeczne.

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie klientów i zleceń

-aktywne promowanie studia

-nawiązywanie nowych i podtrzymywanie już istniejących relacji biznesowych z Klientami

-przygotowywanie akcji promocyjnych i ofert

-promocja usług oferowanych przez 2i Studio

-udział w przygotowaniu i prezentacji ofert

Wymagania:

-kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-praktyczna znajomość zagadnień marketingowych

-łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowania relacji

-znajomość zagadnień związanych z tematyką produkcji telewizyjnych,

filmowych i reklamowych

-umiejętność tworzenia spójnych strategii marketingowych

-znajomość angielskiego

-kreatywność

Oferujemy:

-uczestnictwo w nowatorskich, ciekawych projektach

-pracę w kreatywnym zespole

-dogodne warunki zatrudnienia

-preferencyjne warunki prowizyjne

Prezentacja firmy

2iStudio – jako studio produkcyjne istniejemy od 2007 roku. Specjalizuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media