Business Development Manager

Sedulus Sp. z o.o.

Wolfsburg, zagranica

Sedulus Sp. z.o.o. to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wolfsburg

Opis stanowiska
wsparcie w planowaniu inwestycji oraz budżetu
monitorowanie projektów, przeglądanie umów
tworzenie projektów budżetowych i korekt SAP (AQ, KL, BA-G)
pomoc w zakresie rocznych sprawozdań finansowych
tworzenie rozliczeń okresowych
wsparcie w zarządzaniu inwestycjami dla zagranicznych firm

Wymagania stanowiska
dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pismie (B2)
dobra znajomość języka angielskiego
doświadczenie w/w branży lub podobne kwalifikacje
bardzo dobra znajomość SAP oraz dobra znajomość MS Office
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie w pracy z Klientem

Oferujemy
niemiecką umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
gwarancję odprowadzania składek
możliwość zdobycia nowego doświadczenia
liczne świadczenia pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
660-362-547, 608-554-697