Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój portfela projektów, poprzez pozyskiwanie nowych klientów, a następnie utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, jednego z liderów specjalizujących się w doradztwie oraz w realizacji projektów fit-out, w zawiązku z dalszym rozwojem organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko Business Development Managera. Pracodawca to elastyczna, dobrze zorganizowana organizacja, która realizuje komercyjne wnętrza w różnych segmentach rynku.

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów (fundusze inwestycyjne, deweloperzy, najemcy, biura projektowe itp.)
  • Kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy
  • Rozwój relacji z klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Koordynacja pracowników firmy przy realizacji projektu
  • Przygotowanie umów współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane doświadczenie w międzynarodowych agencjach nieruchomości
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze pozyskiwania klientów w branży nieruchomości
  • Mile widziana znajomość technicznych aspektów realizacji projektów fit-out
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność oraz nastawienie na osiąganie celów
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odpowiedzialność za wymagające oraz prestiżowe projekty
  • Bardzo duża samodzielność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page