Business Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Aktywna akwizycja nowych klientów z branży spożywczej i kosmetycznej.

Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami w Polsce i Europie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się produkcja opakowań.

Głowni klienci to branże kosmetyczna oraz spożywcza. Organizacja posiada zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz w całej Europie.

W związku z rozwojem poszukuje samodzielnej osoby na stanowisko Business Development Manager. Odpowiedzialność koncentruje się na pozyskiwaniu nowych możliwości współpracy.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta w obszarze komercyjnym min. odpowiadanie na wszelkie zapytania, monitorowanie postępu w projektach, bieżąca współpraca.
  • Zarządzanie projektami dla klientów (w obszarze rozwój, wdrożenie i realizacja) - współpraca z działami rozwoju i wdrożeń, planowania, zakupów i operacyjnymi.
  • Sporządzanie kosztorysów i ofert cenowych na opakowania, analiza umów handlowych pod kątem obowiązującej strategii cenowej.
  • Tworzenie średnioterminowych prognoz sprzedaży. Analiza sprzedaży i zyskowności poszczególnych grup produktowych.
  • Rozliczanie budżetów projektowych i kosztów dodatkowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe: techniczne lub ekonomiczne.
  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań z tworzyw sztucznych, lub innych sektorów o charakterze B2B ( min. druk, materiały POS, opakowania z innych surowców).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu.
  • Otwartość i pro aktywność w działaniu.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Narzędzia pracy ( w tym auto służbowe) są częścią oferty.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page