Business Development Manager

Diversa Talentor Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Monitorowanie polskiego rynku sieci detalicznych i producentów FMCG;
  • Identyfikacja potencjalnych klientów i nawiązywanie kontaktu z osobami z działów trade marketingu, promocji, działów analiz, badań, marketingu, działów zakupu, itp.;
  • Prezentowanie oferty firmy, w tym prezentacja funkcjonalności bazy danych o rynku i konkurencji oraz możliwościach selekcji i przetwarzania danych, dokonywania cząstkowych analiz, przygotowywania raportów, itp.;
  • Doradztwo dla klientów i promowanie rozwoju ich wiedzy o rynku, działaniach promocyjnych i działaniu konkurencji;
  • Stały rozwój bazy klientów i sprzedaży do już istniejących klientów.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w rozwoju biznesu, w sprzedaży, chętnie (lecz nie wyłącznie) w sprzedaży usług B2B;
  • Znajomość rynku handlu detalicznego, rynku producentów FMCG, analiz sprzedażowych, trade marketingowych będzie ważnym atutem;
  • Pasja do nawiązywania, budowania i podtrzymywania relacji społecznych i dobre umiejętności współpracy;
  • Umiejętności analityczne pozwalające na prezentowanie klientom różnych możliwości przygotowywania analiz i raportów z dostępnych danych o rynku;
  • Zdaniowe podejście do pracy, chęć osiągania sukcesów;
  • Nastawienie na budowanie wartości dodanej dla firmy i jej klientów;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnego zarządzania czasem;
  • ​Zaangażowanie, lojalność, nienaganna etyka zawodowa;
  • Wykształcenie na poziomie licencjata;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Klient oferuje

  • Ciekawą pracę, z bardzo dużą samodzielnością (odpowiedzialność za wyniki!), w zespole nastawionym na współpracę, w nieformalnej atmosferze.

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management