Business Development Manager

Bergman Energy Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Budowanie strategii dotarcia do potencjalnych klientów grupy.
Pozyskiwanie klientów poprzez zaplanowane kanały sprzedażowe.Wpływ na strategię marketingowa i PR grupy.
Koordynacja realizacji projektów z działem inżynierskim.
Praca na terenie całej Polski.

Branże: energetyka, efektywność energetyczna, audyty dużych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Wykształcenie wyższe licencjackie, inżynierskie lub magisterskie.
Obsługa MS Office
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w rozwoju biznesowym firmy (pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o relacje z klientami strategicznymi, wchodzenie z ofertą w nowe sektory).
Mile widziane doświadczenie w pracy z dużymi przedsiębiorstwami.

Prezentacja firmy

Ellipsis spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest prywatną instytucj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka