Business Development Manager (TSL)

Devonshire

Kraków, małopolskie

Devonshire

Firma Devonshire powstała w 2001 roku i specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych projektów rekrutacyjnych, które obejmują wszystkie jednostki biznesowe Klienta. Nasze biura, zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie, skutecznie pomagają Klientom przezwyciężać nawet najtrudniejsze wyzwania rekrutacyjne.

Jesteśmy częścią DEVONSHIRE INVESTEMENT GROUP – spółki działającej na rynku szeroko rozumianych usług HR, Rekrutacji i Outsourcingu IT.

Miejsce pracy: Kraków

Opis Stanowiska
Rozwój sprzedaży usługi przewozów ekspresowych
Pozyskiwanie nowego biznesu w ramach pozostałych usług firmy (spedycja, dystrybucja krajowa, magazynowanie)
Opieka nad powierzonymi klientami
Prowadzenie negocjacji handlowych
Opracowywanie raportów, statystyk i prognoz sprzedażowych

Wymagania
Doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze TSL
Doświadczenie w branży transportowej, z ukierunkowaniem na przewozy ekspresowe
Umiejętności negocjacyjne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Premię sprzedażową (kwartalną)
Pakiet benefitów
Samochód służbowy
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Miejsce pracy: preferowany Kraków, ew. Warszawa lub Poznań

Lokalizacja
Kraków

Patrycja Kupczyk-Wiśniewska | Devonshire
Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Devonshire WARSZAWA
Al. Jerozolimskie 56C
00-803 Warszawa
+48 22 820 93 60
biuro@devonshire.pl

Devonshire WROCŁAW
Ofiar Oświęcimskich 19
50-09 Wrocław
+48 797 021 610
wroclaw@devonshire.pl

www.devonshire.pl