Business Development Manager - Branża Wina

Manpower_

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Manpower Polska Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od marca 2001 r. Pod marką Manpower w Polsce działa około 50 agencji. W chwili obecnej usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing usług oraz Doradztwo personalne.

Dla jednego z naszych Klientów z branży win, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Województwo Mazowieckie

• Odpowiedzialność za obszar New Business w firmie, która jest importerem win z zagranicy
• Rozwój biznesu na rynku polskim
• Realizacja targetów, osiąganie celów biznesowych.
• Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów (docieranie do klienta biznesowego, aktywizowanie klientów w zakresie zakupu konkretnego typu mediów)
• Raportowanie do Prezesa Firmy

Wymagania

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość rynku win oraz branży
• Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i nawiązane mocne, długotrwałe relacje z klientami
• Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe oraz negocjacyjne
• Zdolności interpersonalne. łatwość w nawiązywaniu relacji.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dojrzałość biznesowa
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy kat. B

Oferta:

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego, zdobywanie nowych kompetencji, samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny wraz z pakietem świadczeń dodatkowych.
• Niezbędne narzędzia pracy
• Interesująca i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management