Opis stanowiska pracy

Symcore to zespół wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży online, IT, a także w realizacji międzynarodowych projektów z zakresu e-commerce. Jesteśmy ekspertami rynku, wspierającymi naszych klientów w budowie i rozwoju ich biznesu, oferując innowacyjne rozwiązania biznesowe i najlepsze europejskie rozwiązania technologiczne.
- sprzedaż produktów/usług firmy w kraju i zagranicą,
- aktywne poszerzanie portfolio klientów – budowa oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych w kraju i zagranicą,
- diagnozowanie potrzeb klienta (rynku) - poszukiwanie informacji o kliencie i jego potrzebach, analiza informacji rynkowych,
- wysoki standard obsługi - wspieranie klientów i dotrzymywanie uzgodnionych terminów,
- ścisła współpraca z CEO firmy w rozwijaniu i tworzeniu oferty,
- współpraca z Kierownikiem Działu IT, Kierownikiem Projektu oraz Analitykiem Biznesowym przy tworzeniu ofert dedykowanych, z wykorzystaniem zasobów IT firmy,
- współpraca z Menadżerem PR i Marketingu przy działaniach promocyjnych,
- przygotowywanie raportów, analiz oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

Wymagania

- Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne - zmysł handlowy,
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność priorytetyzacji zadań,
- Doświadczenie we współpracy międzynarodowej,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- Zdolność do zrozumienia i sprecyzowania potrzeb biznesowych klienta,
- Nastawienie na realizację celów,
- Wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki, chęć rozwoju kompetencji i zdobywania nowych doświadczeń,
- Zorientowanie na rynek i klienta zewnętrznego/wewnętrznego,
- Innowacyjność,
- Umiejętność pracy w dynamicznym zespole pod presją czasu,
- Umiejętność obsługi pakietów MS Office
- Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

eBusiness Consulting Sp. z o.o. jest firma działającą w obszarze ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting