Business Developer (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firmą obecna na rynku usług konsultingowych w kilkunastu krajach, wyspecjalizowaną w poszukiwaniu, pozyskiwaniu i kompleksowej obsłudze alternatywnych sposobów finansowania inwestycji i projektów, tj. grantów, ulg podatkowych oraz preferencyjnych kredytów. Obecnie w związku z rozwojem organizacji w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Business Developera.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Rozwój rynku w obszarach R&D Public Funds, Real Estate VAT, Optymalizacji podatkowej, alternatywnych sposobów finansowania.
  • Negocjacja umów i warunków współpracy z Klientem.
  • Rozwój współpracy z aktualnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych.
  • Współtworzenie polityki sprzedażowej na podległym regionie.
  • Rozwój nowych produktów.
  • Raportowanie bezpośrednio do Country Managera.

Profil kandydata

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym jako warunek konieczny.
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług profesjonalnych i negocjacji na poziomie Zarządu dla Klienta MID/Korporacyjnego. Mile widziane doświadczenie w obszarze usług finansowych/ bankowych.
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży.
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na realizacje celów.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja czasu, samodzielność i systematyczność
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji o międzynarodowym zasięgu w ramach umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery w strukturach.
  • Codzienna praca z językiem angielskim.
  • Samodzielność działania Niezbędne narzędzia pracy. (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Nowoczesne biuro w Centrum Warszawy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page