Konsultant ds. kontaktu z Klientem

Gatling AB

Warszawa, mazowieckie

Gatling AB

Od: Gatling AB
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy szwedzką firmą konsultingową, która działa jako Business Broker i oferuje swoim Klientom kompleksowe wsparcie w wejściu i rozwoju swoich usług na rynki zagraniczne, głównie w Skandynawii. Współpracujemy z największymi firmami międzynarodowymi codziennie analizując sytuację rynkową pod kątem stworzenia im możliwości rozwoju w zagranicznym środowisku. Zajmujemy się m.in umawianiem spotkań biznesowych, weryfikacją potrzeb biznesowych potencjalnych Klientów, identyfikacją potrzeb Klientów, analizą rynkową w celu umożliwienia rozwoju lub wejścia na rynki zagraniczne naszym Klientom.

W związku z rozwojem polskiego oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miasto: Warszawa

Obowiązki

  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z potencjalnymi Klientami
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i umawianie spotkań biznesowych z Klientami
  • Analiza potencjalnych Klientów w Szwecji z wykorzystaniem internetu i aplikacji Gatling
  • Uzupełnianie i aktualizacja największej bazy danych biznesowych w Skandynawii

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne – ustne i pisemne
  • Rzetelność, determinacja oraz nastawienie na osiągnięcie celu
  • Znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Biuro w dogodnej lokalizacji - 2 minuty od stacji metra Wierzbno
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Realizowanie projektów z globalnymi firmami doradczymi
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy międzynarodowej
  • Opiekę medyczną

Gatling. Make your prosper.