Billennium Sp. z o.o.

Business Analyst

Miejsce pracy: Warszawa/praca zdalna

Obowiązki:

  • pozyskiwanie informacji od Klienta
  • definiowanie jego potrzeb, wymagań i przekładanie ich na zadania techniczne realizowane przez zespół programistyczny
  • dbanie o pozytywne relacje z Klientem
  • współpraca z zespołem programistów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego lub analogicznym
  • świetna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • bogata wiedza w zakresie różnych metodologii prowadzenia projektów (Waterfall, PRINCE2)
  • mile widziana znajomość nortacji UML
  • rozwinięte umiejętności analityczne, społeczne oraz komunikacyjne

Oferujemy:

  • atrakcyje wynagrodzenie
  • umowa o pracę lub B2
  • pracę w międzynarodowym zespole (praca zdalna + wyjazdy do Bazylei)
  • udział w kilkumiesięcznym projekcie z opcją przedłużenia współpracy na kolejne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.