Business Analyst Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko

Business Analyst SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Monitorowanie spójności danych
  • Przygotowywanie jasnych i zrozumiałych wymagań.
  • Rozwiązywanie problemów, dbałość o szczegóły i dokładność oraz silne zorientowanie na terminowość realizowania postawionych celów.
  • Analizę dostępnych danych w celu propozycji ulepszeń rozwiązań technicznych i identyfikacji problemów dotyczących jakości danych.
  • Wsparcie w obszarze projektowania oprogramowania za pomocą prototypów przy użyciu podstawowych umiejętności SQL

Wymagania:

  • Ukończone studia w obszarze finansów/bankowości/rachunkowości/matematyki finansowej lub podobnym
  • Wiedza/doświadczenie w przynajmniej jednym z poniższych obszarów: standardy rachunkowości (IFRS) – w szczególności znajomość IAS 39 & IFRS; instrumenty finansowe; zarządzanie ryzykiem finansowym
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Umiejętność rozumienia wymagań biznesowych i pisania dokumentacji na ich podstawie
  • Orientacja na klienta, elastyczność, umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów
  • Dobra komunikacja i prezentacja
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: CFA, doświadczenie w międzynarodowych projektach IT

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.