Бухгалтер со знанием русского и польского языка

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Обязанности:

  • ведение расчетных книг, согласно закону о бухгалтерском учете Польши
  • выставление счетов-фактур
  • PIT, CIT, VAT, ZUS - отчеты
  • оформление первичных документов (исходящих/входящих), контроль за наличием и правильностью оформления
  • работа с банковскими и кассовыми документами

Требования:

  • опыт работы на аналогичной должности
  • oбразование (финансы, бухгалтерский учет, экономика)
  • владение знаниями бухгалтерского и налогового учета
  • знание Microsoft Excel, бехгалтерского софта.
  • готовность изучать новое
  • умение работать в команде
  • знание русского и польского языка

Мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство : umowa o pracy
  • возможность профессионально развиваться, участвуя в реализации интересных и сложных проектов, а также проявляя личную инициативу
  • работу в стабильной компании
  • оплату отпуска и больничных
  • хороший коллектив, дружелюбную атмосферу

Numer referencyjny: БСП/WA2/08/2018/VS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi