Opis stanowiska pracy

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje:

- Brygadzistów budowlanych
- Murarzy
- Cieśli szalunkowych I dachowych
- Stolarzy budowlanych (wymagane doświadczenie w Holzbau)
Mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka niemieckiego.

Gwarantujemy:
- legalne zatrudnienie łącznie z zameldowaniem w Niemczech
- niemiecką umowę o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie
- pomoc w dopełnieniu formalności związanymi z świadczeniami socjalnymi

Wymagania

doświadczenie, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. k to wiodąca agencja pracy tymczasowej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie