Budowlaniec ( murarz,cieśla )

NOVA-ST

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prace remontowo- budowlane przy istniejącym obiekcie - gruntowny remont budynków mieszkalnych i gospodarczych od fundamentów po dach - tak zwane popularnie ,, złote rączki ,, mile widziana wspólnie współpracująca ze sobą brygada w skład której wchodzą: murarze, tynkarze, elektrycy, hydraulicy, cieśle, fliziarze, monterzy suchej zabudowy ( regipsy ) lub pojedyncze osoby z kilkoma umiejętnościami podanymi powyżej.

Wymagania

umiejętność wykonywania prac budowlanych na podstawie rysunku technicznego, mile widziana znajomość j. niemieckiego komunikatywnie.

Prezentacja firmy

Firma z branzy budowlanej, realizująca kontrakty w Niemczech, Anglii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z opcją na stałe
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria