Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z branży budowlanej specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych i szeregowych, nasze zadania:

- Wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, stany surowe otwarte, surowe zamknięte,

- więźby, pokrycia dachowe, ocieplenia,

- specjalistyczne roboty budowlane,

- zbrojenie

- szalowanie

- murowanie SILKA, POROTON, YTONG oraz KLINKIER

- elewacje

- dachy

- ogrodzenia

- układanie kostki brukowej

Szanowni Państwo,

Posiadamy zespół specjalistów oraz brygadę doświadczonych pracowników.

Stawiamy na rzetelną i sprawną współpracę. W celu wspólnego opracowania strategii działania zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub spotkania w dogodnej dla obu stron lokalizacji.

Prezentacja firmy

Mavax Sp. z o.o. to firma działająca w branży human resources. Swoją ofe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne