Schneider Pojemniki Transportowe Sp.z o.o. Sp. k.

Jako przedsiębiorstwo prowadzone przez właściciela w drugiej generacji od ponad 50 lat opracowujemy i produkujemy pojemniki do transportu i składowania.

Naszą aspiracją jest optymalne spełnianie wymagań klientów należących w przeważającej części do kręgu producentów samochodów i ich dostawców. Dokonujemy tego dzięki zaangażowaniu i szczególnej motywacji, co pozwoliło nam zdobyć pozycję czołowego producenta w naszej branży.

Do kontynuowania dynamicznego wzrostu i zoptymalizowania organizacji przedsiębiorstwa pilnie poszukujemy do naszej nowej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Złotoryja

Brygadzista

Główne zadania będą następujące:

  • Organizowanie i zarządzanie pracą spawaczy
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Wspomaganie pracy zespołu w przypadku pojawienia się problemów w toku produkcji,
  • Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP w zakładzie,
  • Raportowanie przełożonym bieżących problemów i rozwiązań,
  • Zgłaszanie do działu utrzymania ruchu informacji o powstałych awariach i konieczności napraw
  • W razie potrzeby spawanie według wytycznych opartych na rysunkach lub instrukcji pracy,

Do wypełniania tych zadań mają Państwo następujące kwalifikacje:

  • ważny egzamin spawacza według EN 287/-1,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie spawania MIG/MAG,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • samodzielne wykonywanie pracy,
  • wysoką świadomość jakości,
  • satysfakcję z urozmaiconych zadań.

Oferujemy:

  • kompleksowe szkolenie,
  • w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • pewne miejsce pracy w solidnym przedsiębiorstwie zorientowanym na wzrost.

Czy są Państwo zainteresowani? Jeśli tak, proszę przesłać kompletne i przekonujące dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj