Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Zadania:

-nadzór nad podległym zespołem,

-przyjmowanie dostaw surowca do produkcji,

-dostarczanie surowca na produkcje.

Wymagania

Wymagania:

-wykształcenie min. zawodowe mile widziane średnie,

-doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

-uprawnienia na wózki widłowe,

-mile widziane rozszerzone uprawnienia na wózki widłowe o obsługę fadromy,

-odpowiedzialność,

-gotowość do pracy na 3 zmiany.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal lub kontakt telefoniczny 510 080 410 lub 512 045 430

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 2
Wrocław

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca