Stelweld Sp. z o.o.

Brygadzista

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria

Jesteśmy firmą z tradycjami, prowadzącą działalność gospodarczą od 1997 roku. Zatrudniamy ponad 350 pracowników. Produkujemy podzespoły spawane, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy producentem części do samochodów i autobusów, części do maszyn budowlanych i górniczych dla międzynarodowych koncernów. Nasze wyroby sprzedajemy do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Meksyku. Współpracujemy z takimi firmami jak Volvo, Scania, Dynapac, Bombardier, Atlas, Atlas Copco, Cargotec Group, Solaris.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Brygadzista
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Główne zadania:
• Nadzór nad pracą brygady
• Operatywne planowanie oraz koordynacja procesu produkcyjnego
• Odpowiedzialność ilościowa oraz jakościowa w procesie produkcyjnym
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości oraz wydajności pracy
• Tworzenie raportów produkcyjnych

Oczekiwania:
• Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Umiejętności planowania i organizowania pracy podległego zespołu
• Wysokie umiejętności organizacyjne
• Wykształcenie minimum średnie
• Odpowiedzialność, sumienność, konsekwencja w działaniu