Opis stanowiska pracy

Grupa Producentów Owoców w okolicy Grójca szuka osoby na stanowisko brygadzista zmiany:

Zakres:
-zarządzanie zespołem 8-20 pracowników w czasie sortowania jabłek
- obsługa linii do sortowania owoców
- rozliczanie partii przesortowanych owoców
- prowadzenie stanów magazynowych poszczególnych odmian, kalibrów owoców
- zamawianie oraz prowadzenie stanu pustych opakowań potrzebnych do sortowania
- kontrola magazynierów obsługujących wejście
- kontrola magazynierów obsługujących wyjście
- planowanie i nadzór załadunków
- sporządzanie raportów i zestawień

Wymagania:
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
- zdolności organizacyjne
- wykształcenie minimum średnie
- dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
- umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywa
- dyspozycyjność
-zamieszkanie w granicach 30 km
- w przypadku gotowości do zmiany miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy proszę o załączenie listy motywacyjnego

Oferujemy:
- stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
- pracę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Podążając za aktualnymi trendami rynku i łącząc nowoczesność z pa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne