Brygadzista/ Ustawiacz wtryskarek

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Przezbrajanie maszyn i ustawianie procesu wtrysku;
  • Podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych;
  • Monitorowanie parametrów produkcji;
  • Uruchamianie nowych form wtryskowych;
  • Usuwanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych;
  • Optymalizacja procesów i minimalizacja kosztów produkcji;
  • Proponowanie i efektywne wdrażanie innowacji i usprawnień;
  • Dbanie o stanowiska pracy;
  • Docelowo koordynowanie pracy podległych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane mechaniczne;
  • Doświadczenie przy obsłudze i ustawianiu wtryskarek;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Sumienność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy - docelowo praca jako Brygadzista;
  • Możliwość udziału w uruchomieniu nowego Zakładu Produkcyjnego w Lublinie;
  • Szkolenia  podnoszące kwalifikacje.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: BUW/10/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.