Brygadzista / Team Leader

Pran Sp. z o.o.

Limburg, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko brygadzisty/ team lidera.

Jako brygadzista / team lider będziesz odpowiedzialny za koordynowanie rozladunku kontenerow u różnych klientów z branży transportowej, logistycznej, produkcyjnej itp.

Główne zadanie:
• Zagwarantowanie jakości świadczonych usług zarówno w odniesieniu do klienta, jak i pracowników, tak aby osiągnąć cele, stawiane prezez pracodawcę.

Koordynowanie:
• rozladunkiem i zaladunikiem kontenrow i rozklad na palety
• sortowaniem wedlug daty i numeru artykulu
• foliowaniem palet
• Odpowiada za bezpośrednie kierowanie pracownikami pracodawcy w różnych miejscach pracy
• Odpowiada za jakość wyjściową produkcji
• Odpowiada za przekazywanie właściwych poleceń podlegającym mu pracownikom
• Odpowiada za przestrzeganie zasad BHP oraz reguł ustalonych przez klienta przez niego samego oraz pracowników, za których ponosi odpowiedzialność
• Odpowiada za odnotowanie i zgłaszanie wypadków przy pracy zgodnie z procedurami pracodawcy
• Odpowiada za to, aby podlegający mu pracownicy dysponowali odpowiednią odzieżą roboczą i pilnuje, aby była ona noszona podczas wykonywania prac
• Brugadzista pracuje razem z podległym Mu zespolem.

Wymagania

Twarde kryteria wyboru:
• Poziom pracy i zdolności intelektualnych na poziomie wykształcenia średniego technicznego (MBO).
• Udowodnione doświadczenie na pozycjach kierowniczych w branży, do której aplikuje kandydat (na stanowisko brygadzisty).
• Znajomość i doświadczenie w branży, w której pracuje kandydat (logistyka, branża spożywcza, produkcja)
• Dobra znajomość jednego z następujących języków międzynarodowych: co najmniej niemiecki B2 lub angielski B2 lub niderlandzki A2.
• Brygadziści pracujący w branży logistycznej muszą dysponować aktualnymi uprawnieniami do obsługi wózka widłowego.

Kompetencje:
• Komunikacja
• Kierowanie zespołem
• Współpraca
• Zorientowanie na wyniki
• Odpowiedzialność
• Zdolność podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 1,5 roku
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców