Brygadzista Stacji Napełniania Butli

Polski Gaz S.A.

Ugoszcz k. Bytów, pomorskie

Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Ugoszcz k. Bytów,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista Stacji Napełniania Butli w Polski Gaz Oddział Pomorski w Ugoszczy

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Zadania:

  • Organizowanie i koordynacja pracy podległych pracowników na zmianie produkcyjnej
  • Organizowanie oraz nadzór nad realizacją planu produkcyjnego
  • Kontrola poprawności pracy urządzeń, realizacji planu załadunków
  • Kontrola jakości produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zdolności organizacyjne i przywódcze
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do intensywnej pracy
  • inicjatywa i kreatywność
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w systemie zmianowym
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • system premiowy
  • szkolenia i uprawnienia specjalistyczne
  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.