Brygadzista (spawacz/monter 111, 136)

BSI

Norwegia (okolice Oslo), zagranica

Opis stanowiska pracy

BSI (certyfikat 3455) w imieniu norweskiego klienta poszukuje doświadczonego spawacza/montera do pracy w charakterze brygadzisty.

Po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez firmę norweską (nie agencję) na umowę na czas nieokreślony.

Wymagania

- minimum 10 lat doświadczenia w spawaniu metodami 111, 136
- doświadczenie w montażu
- dobra znajomość rysunku technicznego
- przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku brygadzisty
- dobra znajomość języka norweskiego lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis