Opis stanowiska pracy

Mała Firma z Kocmyrzowa, zajmująca się budowami domów jednorodzinnych od podstaw, potrzebuje osoby na stanowisku majstra/brygadzisty

Zakres prac to:
- murowanie
- szalowanie
- zbrojenie
- dekarstwo(więźba, przekrycie, obróbki blacharskie)
- ocieplenia elewacji
- remonty
- ocieplenia poddaszy

Wymagania

Do obowiązków na w/w stanowisku będą należeć:
- doświadczenie w pracy przy wznoszeniu budynków mieszkalnych
- nadzorowanie prac brygady 5-osobowej
- umiejętność czytaniu projektu budowlanego
- umiejętność organizowania i dzielenia pracy między pracowników brygady
- wykonywanie prac zgodnie z projektem oraz sztuką budowlaną
- sumienność i rzetelność
- wykanywanie prac fizycznych razem z brygadą
- mile widziane prawo jazdy kat. Bfizyczna razem z brygadą

Osoby zainteresowane bardzo proszę o podanie wieku, opis doświadczenia zawodowego, oraz o podanie miejsca zamieszkania- informacja bardzo istotna z względu na specyfikę pracy uzależnioną między innymi od warunków atmosferycznych,

Prezentacja firmy

Firma Rembud została założona w 2004 r. W tym czasie zrealizowali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie