Opis stanowiska pracy

Firma ISS poszukuje osoby na stanowisko:

magazynier w kuchni szpitalnej.

Zadania:

  • przyjmowanie towaru
  • przygotowywanie towaru na paletach
  • raz w miesiącu przeprowadzanie remanentu
  • prowadzenie magazynu zgodnie z zasadami przechowywania żywności
  • utrzymywanie czystości magazynu
  • nadzór nad pracą magazynu

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - wymagane!
  • doświadczenie w prowadzeniu magazynu spożywczego
  • doświadczenie przy odbieraniu i kontroli dostaw oraz przy kompletacji oraz dystrybucji
  • praktyczna znajomość HACCP, FIFO
  • doświadczenie przy inwentaryzacjach
  • znajomość i korzystanie z systemów magazynowych
  • cechy lidera

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł brutto / h
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • system pracy 8 godzinny 5 dni w tygodniu (wliczając weekendy oraz święta). Godziny pracy od 5.30 lub 6.00 lub 8.00.

Prezentacja firmy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Catering / Gastronomia, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Inne