Brygadzista magazynier

OTTO Work Force

Pruszków, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszków

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Nr Ref. BRMG/04/2014

Zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku:

  • Zarządzanie grupą pracowników magazynowych
  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek, rozładunek towarów
  • Kompletacja zamówień
  • Kontrola ilościowa oraz jakościowa wydawanych oraz przyjmowanych towarów
  • Stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych, utrzymywanie porządku i czystości na magazynie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach Firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zarządzaniu grupą magazynierów
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz niezbędne doświadczenie w kierowaniu i ich obsłudze
  • Doświadczenia w motywowaniu grupy, charyzmy i poczucia odpowiedzialności za zespół
  • Umiejętność planowania pracy swojej i zespołu oraz zdolności przywódczych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność od zaraz
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.