Brygadzista (m/k)

Trenkwalder Polska

Tychy, śląskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Tychy
Obowiązki:
  • nadzór nad procesem produkcji - zarządzanie i realizacja programów produkcyjnych otrzymanych od logistyki,
  • weryfikacja wydajności produkcyjnej zmiany OEE, OLE, PPM,
  • ciągłe doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych zgodnie z zasadą Lean Manufacturing (np. 5S, standaryzacja pracy),
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu,
  • motywowanie, ciągłe szkolenie oraz dbanie o rozwój podległej grupy pracowników,
  • kontrola i monitorowanie przestrzegania zasad BHP i ochrony środowiska.
Wymagania:
  • doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość zasad Lean Manufacturing i Problem Solving,
  • podstawowe kompetencje związane z jakością,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • ciekawą i długofalową pracę w firmie z branży motoryzacyjnej,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie plus premie,
  • uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwój zawodowy pracowników,
  • po 3 miesiącach pracy możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.