Brygadzista - Lider zmiany

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Miejsce pracy: Michałów-Reginów ok. Legionowa

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem ok. 7-osobowym (organizowanie, motywowanie, kontrola)
  • Dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji
  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów
  • Obsługa maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Umiejętność egzekwowania przestrzegania przez pracowników zasad, procedur, instrukcji, regulaminów pracy i BHP
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w systemie 2 zmianowym (6-18; 18-6)
  • Atrakcyjne oraz stabilne zarobki!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, bonusy świąteczne, pakiety medyczne, ubezpieczenie itp.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu: 606 282 414/ 696 025 488.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials