Brygadzista/ Foreman - montaż konstrukcji stalowych

Derksen Polska Sp. z o.o.

Bratysława, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z ponad 70-letnim doświadczeniem w projektowaniu, stawianiu silosów aluminiowych ze stali nierdzewnej dla przemysłu petrochemicznego poszukujemy BRYGADZISTY do pracy sezonowej (od 15.10.- 09.12.2018r.)

- nadzór montażu dużych konstrukcji stalowych, na terenie Słowacji (Bratysława)
- pomoc w pracach monterskich
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- praca powyżej 3 metrów
- raportowanie pracy do przełożonego (w języku angielskim)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i dużą ilość godzin (stawka uzależniona od doświadczenia)
- pracę w oparciu o umowę zlecenie po delegowaniu za granicę (wszystkie składki ZUS + umowa A1)--> mile widziane osoby z ubezpieczeniem/składkami 30 dni wstecz
- pracę od poniedziałku do soboty po 10 godzin dziennie
- darmowe zakwaterowanie + dojazd do pracy
- kontrakt od 15.10.-09.12.2018r.
- pracę w międzynarodowej firmie.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przekazywanie informacji (B1/B2)
- doświadczenie w pracy jako monter przy konstrukcjach stalowych
- nienaganna postawa
- dyspozycyjność do pracy sezonowej (od 15.10. do 09.12.2018r.)
- mile widziane badania lekarskie do pracy powyżej 3 metrów

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna