Brygadzista/ Elektryk - Monachium

Agencja Headhunters

Niemcy, Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters obecnie wraz ze swoim niemieckim klientem, poszukuje osoby na stanowisko:

Brygadzista/ Elektryk.

Lokalizacja: Monachium

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie kilkuosobową grupą pracowników;
  • Nadzór i sporządzanie obmiarów;
  • Nadzór nad kompleksowym wykonaniem prac elektrycznych zgodnie ze specyfikacja zawartą w przetargu;
  • Planowanie terminów;
  • Zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji projektu.

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • Wynagrodzenie miesięczne pomiędzy 3000 – 3600 euro brutto miesięcznie;
  • Wysokość wynagrodzenia jest zależna od umiejętności;
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na danym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • Znajomość branży elektrycznej w stopniu bardzo dobrym;
  • Wykształcenie w kierunkowe;
  • Czynne prawo jazy kat. B;
  • Kreatywność, zaangażowanie, niezawodność, oraz elastyczność;
  • Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec na stałe;
  • Referencje potwierdzające kompetencje, oraz zdobyte doświadczenie ww. branży są mile widziane.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim, z dopiskiem: BRYG-ELE/DE/2014.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis