Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii jak i Polsce do wiodących firm w sektorze usług pracy.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta Osoby na stanowisko:
Brygadzista

Branża: produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych, technologia rozdmuchu,
system pracy: 3 zmianowy,
miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Przemysłowa,

termin rozpoczęcia pracy: 04.01.2016 r.
okres przyuczenia (w tym czasie również szkolenie): 7 dni
okres próbny: 30 dni.

Zadania:

Zarządzanie zespołem pracowników i bieżąca koordynacja prac związanych z realizacją zamówień;
Odpowiedzialność za rozliczanie czasu pracy, przestrzeganie przepisów BHP;
Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku brygadzisty;
Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem;
Kultura osobista;

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Wynagrodzenie: podstawa plus system premiowy do ustalenia indywidualnie, w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia;
Możliwość rozwoju;
Przyjazne warunki pracy.

Nr rej. Agenji 5169.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości