Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

• Nadzór nad podległymi pracownikami

• Organizowanie pracy na podległym obszarze

• Komunikacja z pracownikami dostarczającymi półprodukt, materiały pomocnicze oraz z pracownikami odbierającymi gotowy towar

• Regulacja wydajności linii

• Szkolenie stanowiskowe nowych pracowników (pakowacze, wagowi, oklejający metkami).

• Bieżąca kontrola jakości pakowanych produktów

• Prowadzenie dokumentacji zmianowej, rejestrowanie ilości wyprodukowanego towaru, ilości odpadu produkcyjnego, ilości zużytych materiałów pomocniczych.

• Rozliczanie czasu pracy podwładnych, rozliczanie podwładnych pracowników z jakości i wydajności produkcji.

• Dbałość o czystość przydzielonego obszaru.

• Raportowanie do przełożonego efektów pracy i problemów niemożliwych do rozwiązania we własnym zakresie.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość odmian oraz chorób jabłek

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości owo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo, Praca Kadra zarządzająca