Brygada do budowy domu szkieletowego na terenie Francji

Quadrapol

Kraków, 30-611, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Quadrapol z siedzibą w Krakowie zajmująca się projektowaniem i budową domów w systemie szkieletowym na terenie Francji poszukuje 3 osób do budowy domu szkieletowego we Francji.

Wymagania

Wymagana znajomość technologi budownictwa szkieletowego drewnianego.
Doświadczenie w budowie tego rodzaju budynków.
Dokładność wykonywania prac.
Umiejętność czytania projektów.
Znajomość jezyka Angielskiego lub Francuskiego będzie dodatkowym atutem.
Proszę o przygotowanie referencji z wykonywanych wcześniej prac.
informacje pod nr . tel 12 4234815 w godzinach 9-17

Prezentacja firmy

Firma od 2008 r dzialajaca w branzy budowlanej z kapitalem zagran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie