Opis stanowiska pracy

Renomowana firma drogowa , autoryzowany wykonawca firmy LIBET zatrudni pracowników na stanowisku brukarz, pracownik robót drogowych.

Jako grupa NOVUM posiadamy 6 składów fabrycznych firmy Libet w Polsce. Jesteśmy jego autoryzowanym dystrybutorem i wykonawcą .

Umożliwiamy:

-bardzo dobre warunki finansowe

-gwarancję stałej pracy

-systematyczny rozwój w branży (szkolenia techniczne , umożliwienie zdobycia uprawnień na obsługę maszyn drogowych)

-pracę z najlepszym sprzętem brukarskim i drogowym dostępnym na rynku (układarki mechaniczne  Optimas, Zagęszczarki Wacker, Mini ładowarki Kramer allroad , Koparko-ładowarki JCB 3CX Contractor, łaty niwelacyjne mechaniczne Optimas, wózki do transportu kostek Optimas , Przecinarki ręczne Stihl , Przecinarki stolikowe oraz walce .

-pracę w stałych odpowiednio dobranych brygadach

-systematyczne formy aktywnego wypoczynku i rozrywek grupowych

Prezentacja firmy

Firma branży drogowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie