Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

- min. rok doświadczenia przy pracach brukarskich,
- umiejętność samodzielnego poziomowania krawężników,
- podstawowa wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu
- brukarstwa maszynowego i ręcznego,
- dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna,
- umiejętność obsługi narzędzi brukarskich.

OFERTA:

- samodzielność działania
- bardzo dobre warunki płacowe
- niezbędne narzędzia pracy
- praca w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji

(CV list motywacyjny), wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować drogą elektroniczną e-mail: rwsinstal[at]onet.pl
Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości – „Brukarz - RWS INSTAL”

Prezentacja firmy

Witamy na stronie firmy RWS-INSTAL Sp. j. Oferujemy profesjonalne dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie